مازرون نمایشmazronnamaesh
دانش خود را هیچگاه احتکار نکنید / دکتر قریب
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


مازرون نمایش به ارسال اخبار، مطالب و موضوعاتی در باره نمایش های اجراء شده در مازندران می پردازد .

مدیر وبلاگ : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظرتان در باره وبلاگ چیست؟

آیین پایانی دومین جشنواره موسیقی «سرود های حماسی و انقلابی» بسیج هنرمندان استان مازندران

|
رییس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران از برگزاری آیین پایانی دومین جشنواره موسیقی بسیج «سرود های حماسی و انقلابی» درمازندران خبرداد وگفت: این جشنواره 29 دی ماه در آمل برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سیمرغ، قهرمان سعیدی رییس  سازمان بسیج هنرمندان مازندران از برگزاری آیین پایانی دومین جشنواره موسیقی «سرود های حماسی و انقلابی» همت از سوی انجمن موسیقی  بسیج هنرمندان استان مازندران خبرداد و گفت:  فراخوان این جشنواره با موضوع دفاع مقدس، مقابله با تفکر تکفیری، بسیج و شهادت طلبی و جانفشانی برای میهن اعلام شد.
وی در خصوص زمان برگزاری این جشنواره گفت: دومین جشنواره موسیقی بسیج «سرود ها ی حماسی و انقلابی» سه با حضور یازده گروه برتر موسیقی 29 دی ماه به میزبانی شهرستان آمل در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  برگزار می شود.
سعیدی  از ارسال 83  اثر به دبیرخانه این جشنوار خبر داد و افزود: از این تعداد آثار ارسال شده  به دبیرخانه جشنواره در بخش های مختلف محلی ،سنتی ،پاپ، تکنوازی، گروه های سرود با حضور آقایان جلال حیدری و محسن بافنده از اساتید موسیقی استان مازندران به عنوان داور وهوشنگ جاوید  از تهران به عنوان داور ناظر داوری شد.
رییس سازمان بسیج هنرمندان مازندران خاطرنشان کرد: پس از داوری آثار رسیده  در نهایت 11 گروه به عنوان گروه های برتر پذیرفته شدند که با حضور در مرحله استانی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل به رقابت می پردازند که از بین 11 اثر برگزیده در مرحله استانی پنج اثر جهت راهیابی  به مرحله کشوری از سوی داوران نهایی انتخاب  به تهران معرفی خواهند شد.

وی در پایان افزود: در این جشنواره از پیشکسوتان عرصه موسیقی مازندران تجلیل به عمل خواهد امد.

گفتنی است که مرحله کشوری این جشنواره در شیراز برگزار خواهد شد .
نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : آیین پایانی دومین جشنواره موسیقی «سرود های حماسی و انقلابی» بسیج هنرمندان استان مازندران،
لینک های مرتبط : سیمرغ،
از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران؛
کارگاه تخصصی نمایش در ساری برگزارشد

به گزارش سایت نسخه هنر؛
کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین 23 دی ماه با حضور کورش زارعی عضو شورای مرکزی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان کشور و 35 تن از هنرمندان بسیجی رشته نمایش استان مازندران در مرکز آموزش امامت سپاه کربلا برگزار شد .
در مراسم آغازین این کارگاه آموزشی، عسگری نورزاده معلم مدیر تربیت و آموزش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران با اشاره به این مطلب امروزه ما وارث خون های پاکی هستیم که هنرمندانه همه وجودشان را در راه خدا اهداء کرد ه ا ند،گفت: هنرمند در درجه اول بایستی درون خودش را از زشتی ها تصفیه کند و منیت را از خود دور سازد تا در مسیر سعادت مندی گام بردارد.
وی با اشاره  به آیاتی از کلام الله مجید افزود: در قران مجید این کلام الهی امده است که  سه چیز است انسان را به نور تبدیل می کند، کسی که  همه چیز را به زیبایی می بیند، دوم کسی که در راه دانایی گام بر می دارد و سوم این که اخلاق  مدار باشد و اخلاق حسنه داشته باشد، اگر هنرمند این سه چیز را در خود داشته باشد به  نور تبدیل می شود.
معلم  با اشاره به این مطلب که هنرمندان واقعی کسانی هستند که در راه خدا و برای خدا گام بر می دارند  ادامه داد: انسان  زمانی به درجه کمال و معرفت می رسد که استعداد های درونی اش را به فعلیت برساند.
مسئول تربیت سازمان بسیج هنرمندان مازندران تصریح کرد:  بزرگترین مشکل بشریت بحران معنویت است و بشریت امروز نمی داند که  به کدام سمت حرکت می کند و رسالت هنرمندان در این بحره از زمان این است با گام برداشتن در مسیر الهی این مهم را تحقق بخشند.
در ادامه کوروش زارعی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان  کشور، استاد این دوره اموزشی در رابطه  با فنون بازیگری و کارگردانی مطالبی را ارایه کرد و گفت: مهمترین چیزی که یک بازیگر به آن اشراف داشته باشد باید بفهمد که کارش چیست و چه کاری باید در صحنه انجام بدهد و بداند که نیاز به چه ابزاری دارد. بازیگر باید دارای یک بدن وبیان قدرتمندی باشد و عواطف و احساسات را در خود خوب تربیت کند.
وی  با ارائه این مطلب که یک بازیگر قبل از اینکه دست به خلق یک نقش بزند و آن را بیافریند بایستی عنصر باور پذیری را در خود تقویت کند وی افزود:  یک بازیگر درمرحله اول باید نقش را باور کند و در نقش صداقت داشته باشد تا اینکه تماشاگر او را باور کند و بپذیرد.صداقت و صادقانه بازی کردن باعث می شود که ارائه نقش هم برای بازیگر و هم برای تماشاگر دلپذیر باشد،پس بازیگر خود را باید در رویدادها و موقعیت های سخت قرار دهد وبا ممارست طولانی به این مهم دست پیدا کند.
زارعی ادامه داد: هرصنعت کاری یک ابزار خاصی برای خودش دارد که می تواند با ان ابزار کار خود را به سرانجام برسان، اما یک بازیگر ابزاری چون بدن و بیان و احساس دارد که با ممارست و تمرین می تواند بازیگر خوبی شود .
عضو شورای مرکزی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان کشور با اشاره به این مطلب که  شما قبل از اینکه یک بازیگر خوبی شده باشید بایستی  بینده خوبی باشید خاطرنشان کرد: عنصر دیداری و شنیداری دو عنصر مهمی است که بازیگر با تربیت درست آن می تواند تماشاگر را در کشفیاتی که او در صحنه به هنگام ایفای نقش دارد یا انجام می دهد او را به داخل صحنه و درون نمایش بکشاند و تمام حواس و توجه اش را به خود و اثر معطوف  کند. بازیگر نباید  در رویدادی که قرار گرفته است پیغام رسان باشد، بازیگر باید دست به کار ها و اعمالی  بزند که گستره رویداد را گسترش دهد، هر چه رویداد سخت تر و پیچیده تر باشد تلاش و عمل بازیگر خلاقانه تر و گسترده تر میباشد،بازیگر باید رویداد را از یک نقطه شروع کند و به یک نقطه ختم کند.
در ادامه این کارگاه آموزشی  هنرمندان حاضر در کارگاه اموزشی به اجرای اتد های نمایشی پرداختند و هنرمندان حاضر به نکات ضعف و قدرت اجرا پرداخته و نکات لازم جهت هرچه بهتر بازی کردن و رعایت مسایل آموزشی  جهت اجرای بهتر به هنرمندان تذکرات لازم داده شد .نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران؛، کارگاه تخصصی نمایش، ساری برگزارشد،
لینک های مرتبط : نسخه هنر،

کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری

|
رییس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران خبر داد: از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران کارگاه آموزشی یک روزه فنون بازیگری و کارگردانی نوین چهارشنبه 23 دی ماه با حضور کوروش زارعی عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان کشور برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سیمرغ قهرمان سعیدی رییس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران با اشاره این مطلب که ارتقای سطح علمی هنرمندان بسیجی یکی از اهداف این سازمان در مازندران است گفت: از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران به جهت ارتقای سطح علمی هنرمندان بسیجی رشته نمایش استان مازندران یک دوره کارگاه اموزشی با حضور هنرمندان بسیجی سراسر استان در مرکز آموزش امامت سپاه پاسداران استان مازندران در ساری برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این دوره آموزشی کوروش زارعی بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان کشور به آموزش فنون  نوین بازیگری و کارگردانی خواهد پرداخت.
سعیدی  با ارایه این مطلب که از شرکت کنندگان آزمون پایان دوره به عمل می آید ادامه داد:  به شرکت کننده گان در این دوره گواهی آموزشی اعطا خواهد شد.نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری،
لینک های مرتبط : سیمرغ،
زمان ثبت : 1394-10-20 11:50:23

انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران برگزار می کند؛

کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری

به گزارش سایت نسخه هنر؛

انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران کارگاه آموزشی یک روزه فنون بازیگری و کارگردانی نوین چهارشنبه 23 دی ماه با حضور کوروش زارعی عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون برگزار میکند.

از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران به جهت ارتقای سطح علمی هنرمندان بسیجی رشته نمایش استان مازندران یک دوره کارگاه اموزشی با حضور هنرمندان بسیجی سراسر استان در مرکز آموزش امامت سپاه پاسداران استان مازندران در ساری برگزار خواهد شد.

در این دوره آموزشی کوروش زارعی عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون ومدیر دفتر تئاتر بچه‌های مسجد حوزه هنری؛ به آموزش تکنیک های نوین بازیگری و کارگردانی خواهد پرداخت.

گفتنی است که پس از آزمون پایان دوره به شرکت کننده گان در این دوره آموزشی گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.

نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری،
لینک های مرتبط : نسخه هنر،


تاریخ :1394/10/05 7:46 AM
نمایش « وهم و هم » در قائم شهر بروی صحنه رفت
از سوی گروه هفت سو  نمایش « وهم و هم » به نویسندگی و کارگردانی پیمان صادقی در قائم شهر بروی صحنه رفت.

به گزارش بصیرآنلاین، از سوی گروه هفت سو شهرستان قائم شهر نمایش نمایش « وهم و هم » به نویسندگی و کارگردانی پیمان صادقی از 28 آذر ماه لغایت سوم دی ماه درسالن آمفی تئاتر 9 دی  این شهرستان بروی صحنه رفت.
داستان این نمایش به سربازی بنام میزار و در جنگ جهانی دوم می پردازد که  مدت سیزده سال  تک و تنها در جزیره ای زندگی می کند و در خاطرات خود زندگی می کند و ...

در این نمایش پیمان صادقی، مهدی فلاح پور، حسین فلاح پور، مهرنوش شیخ نژاد، کیمیا شیخ نژاد، روجا صاحبی، مهدی صادقی، محمد ربیعی و پویا بهاری به بازی پرداختند.

مسلم ناظری به عنوان تهیه کننده، سید آیدین آبیار به عنوان مدیرتولید، مهران محمدپور به عنوان روابط عمومی، مهدی حسین پور به عنوان  دستیار کارگردان، مهرنوش شیخ نژاد به عنوان منشی صحنه، حسین فلاح پور به عنوان طراح صحنه و نور، حمید عبدالهی در بخش موسیقی، علی قاسمی به عنوان طراح پوستر و برشور و عکاس، فاطمه رنجبر به عنوان مدیر اجرایی و کمیل پور قربان و علی فلاح پوربه عنوان دستیاران صحنه در این نمایش حضور داشتند.

نوع مطلب :
برچسب ها : نمایش « وهم و هم » در قائم شهر بروی صحنه رفت،
لینک های مرتبط : بصیر آن لاین،

"وَهم و هَم" به سرانجام رسید

 • جمعه, 04 دی 1394
 • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نمایش « وهم و هَم » کاری از گروه تئاتر هفت سو بود که از 28 آذر لغایت 3 دی به روی صحنه رفت.مازنی خبر / گروه هنری :‌ نمایش « وهم و هَم » کاری از گروه تئاتر هفت سو به نویسندگی و کارگردانی پیمان صادقی می باشد که از 28 آذر لغایت 3 دی در سالن آمفی تئاتر کانون برادران شهرستان قائم شهر به روی صحنه رفت.

صادقی در محتوا و مضمون این اثر می گوید: « وَهم و هَم » نمایشی است تاریخی که گوشه ای از حوادث جنگ جهانی را به تصویر می کشد. این نمایش به نکاتی نظیر تنهایی انسان، از هم گسستگی بنیان خانواده، عشق، تاثیر پذیری منفی اجتماع از جامعه مدرنیته، پایداری و استقامت و دیکتاتوران دیروز باشعارهایی نژاد پرستانه اشاره می کند.

صادقی افزود: این نمایشنامه حاصل دوسال تمرکز در زمان خدمت مقدس سربازی ام بوده که پس از پایان انجام وظیفه تصمیم به اجرای این نمایشنامه گرفتم.

در این نمایش پویا بهاری، حسین فلاح پور، مهدی صادقی، مهرنوش شیخ نژاد، پیمان صادقی، مهدی فلاح پور، روجا صاحبی، محمد ربیعی و کیمیا شیخ نژاد ایفای نقش میکنند.

مسلم ناظری به عنوان تهیه کننده، سید آیدین آبیار به عنوان مدیرتولید، مهران محمدپور به عنوان روابط عمومی، مهدی حسین پور به عنوان  دستیار کارگردان، مهرنوش شیخ نژاد به عنوان منشی صحنه، حسین فلاح پور به عنوان طراح صحنه و نور، حمید عبدالهی در بخش موسیقی، علی قاسمی به عنوان طراح پوستر و برشور و عکاس، فاطمه رنجبر به عنوان مدیر اجرایی و کمیل پور قربان و علی فلاح پوربه عنوان دستیاران صحنه در این نمایش حضور داشتند.

صادقی در پایان از پدر و مادر خود و تمامی اعضای گروه تئاتر هفت سو، مهندس داریوش رحیمی کلاریجانی، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر سید علی علوی، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر رسولی، معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر ولیان دوست، مسئول فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر فلاح، مدیریت کانون برادران شهرستان قائم شهر وصالی و همچنین شورای نظارت نمایش شهرستان قائم شهر تشکر و قدر دانی کرد.
نوع مطلب :
برچسب ها : مازنی خبر / گروه هنری :‌ نمایش « وهم و ه، گروه تئاتر هفت سو بود، از 28 آذر لغایت 3 دی، ف به روی صحنه رفت،
لینک های مرتبط : مازنی خبر،
زمان ثبت : 1394-10-04 10:20:44

نمایش « وهم و هم » در قائم شهر بروی صحنه رفت

به گزارش سایت نسخه هنر؛
از سوی گروه هفت سو شهرستان قائم شهر نمایش « وهم و هم » به نویسندگی و کارگردانی پیمان صادقی از 28 آذر ماه لغایت سوم دی ماه درسالن آمفی تئاتر 9 دی  این شهرستان بروی صحنه رفت.
داستان این نمایش به سربازی بنام میزار و در جنگ جهانی دوم می پردازد که  مدت سیزده سال  تک و تنها در جزیره ای در خاطرات خود زندگی می کند و ...
در این نمایش پیمان صادقی، مهدی فلاح پور، حسین فلاح پور، مهرنوش شیخ نژاد، کیمیا شیخ نژاد، روجا صاحبی، مهدی صادقی، محمد ربیعی و پویا بهاری به بازی پرداختند.
دستیا ری کارگردان این نمایش را مهدی حسین پور به عهده داشت و مهرنوش شیخ نژاد، حسین فلاح پور، نادیا پور مقیم، پیمان صادقی، علی قاسمی، حمید عبدالهی، فاطمه رنجبر و کمیل پور قربان از عوامل فنی این نمایش بودند. 

نوع مطلب :
برچسب ها : نمایش، « وهم و هم » در قائم شهر، بروی صحنه رفت،
لینک های مرتبط : نسخه هنر،

هم وهم به روی صحنه می رود
گروه تئاتر هفت سو با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر،اقدام به اجرای نمایش وهم وهم نموده است.

نمایش وهم وهم کاری از گروه تئاتر هفت سو با کارگردانی ونویسندگی وطراحی  پیمان صادقی از ٢٨آذرماه٩٤درسالن آمفی تئاتر کانون برادران شهرستان قائم شهر به روی صحنه می رود.

بازیگران هنرمند پیمان صادقی،مهدی فلاح پور،حسین فلاح پور،مهرنوش شیخ نژاد،کیمیا شیخ نژاد(بازیگر خردسال)،روجا صاحبی،مهدی صادقی،محمد ربیعی دراین نمایش به ایفای نقش خود می پردازند.

همچنین این نمایش با هنرمندی پویا بهاری تا سوم دی ماه٩٤ به مدت شش روز ٩٤اجرا می شود.

این نمایش با موضوع اجتماعی،خانوادگی هر روز ساعت ١٨:٣٠ به روی صحنه است،لذا از علاقمندان به هنر هفتم،هنر نمایش وتئاتر  و شهروندان گرامی جهت تماشای این نمایش دعوت بعمل می آید.

شایان ذکر است تماشای این نمایش برای کودکان زیر هفت سال ممنوع است.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به مسلم ناظری ،تهیه کننده؛مهدی حسین پور،دستیار کارگردان؛مهرنوش شیخ نژاد،منشی صحنه؛حسین فلاح پور،طراح صحنه؛حمید عبدالهی ومهدی صادقی،موسیقی؛علی قاسمی،طراح گرافیک نام برد .

نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : نمایش وهم و هم در قائمشهر به روی صحنه می رود،
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو