مازرون نمایشmazronnamaesh
دانش خود را هیچگاه احتکار نکنید / دکتر قریب
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


مازرون نمایش به ارسال اخبار، مطالب و موضوعاتی در باره نمایش های اجراء شده در مازندران می پردازد .

مدیر وبلاگ : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظرتان در باره وبلاگ چیست؟


فراخوان اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور

 • پنج شنبه, 29 مرداد 1394
 • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

فراخوان اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور


به گزارش مازنی خبر ؛ برپایی اولین نمایشگاه اقوام ایرانی از 15 لغـایت سی ام شهریور ماه در شهرستان نور  برپا می شود .

نسرین کشاورز مدیر اجرایی اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور گفت: از سوی نمایندگی مؤسسه فرهنگی یادگار تصویر کیش در شهرستان نور، با کسب مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی استان مازندران به شماره 4595/143/942 مورخ 26/5/94 و اداره صنعت، معدن و تجارت به شماره 18959/701 مورخ 15/5/94 در نظر دارد نسبت به برگزاری نمایشگاه و جشنواره فرهنگی اقوام ایرانی با هدف ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان و همچنین معرفی آداب و سنن اقوام ایرانی از 15 لغایت 30 شهریور 94 اقدام کنند.

وی افزود: زمان برگزاری این نمایشگاه از 15 الی سی ام شهریور ماه است و علاقمندان جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانند همه روزه با  تلفکس دبیرخانه نمایشگاه 44520542-011 و تلفن همراه 09125178823  مسوول دبیرخانه  و یا ایمیل mrs.nasrinkeshavarz@gmail.com  و وبلاگ  aghvam-irani.blogfa.com ارتباط برقرار کنند.

نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : فراخوان اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور،
لینک های مرتبط : مازنی نیوز، خبر آن لاین، پانا، واضح کام، اقوام ایرانی، تیتر جو، صاحب خبر،

15 شهریورماه
اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در نور برگزار می شود


خبرگزاری پانا: اولین نمایشگاه اقوام ایرانی از سوی نمایندگی موسسه فرهنگی یادگار تصویر کیش در شهرستان نور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری پانا، نسرین کشاورز مدیر اجرایی اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور گفت: از سوی نمایندگی مؤسسه فرهنگی یادگار تصویر کیش در شهرستان نور، با کسب مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی استان مازندران و اداره صنعت، معدن و تجارت در نظر دارد نسبت به برگزاری نمایشگاه و جشنواره فرهنگی اقوام ایرانی با هدف ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان و همچنین معرفی آداب و سنن اقوام ایرانی از 15 لغایت 30 شهریور 94 اقدام کنند.

وی افزود: زمان برگزاری این نمایشگاه از 15 الی 30 شهریور ماه است و علاقمندان جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانند همه روزه با تلفکس دبیرخانه نمایشگاه 44520542-011 و تلفن همراه 09125178823 مسوول دبیرخانه و یا ایمیلmrs.nasrinkeshavarz@gmail.com و وبلاگ aghvam-irani.blogfa.com ارتباط برقرار کنند.

 

منتشر شده
کدخبر:387082منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۴ سی مردادلینک خبر:نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : 15 شهریورماه اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در نور برگزار می شود،
لینک های مرتبط : پانا، واضح کام، خبر آن لاین،بادبادک‌ها برای غواصان شهید به پرواز درآمدند
فرهنگی و هنری  13:54:11 1394/05/30
945-7787-5 كد خبر


از سوی ستاد جشنواره باد‌بادک‌های شهرستان بابلسر همایش بزرگ خانوادگی پرواز بادبادک‌ها و بالن آرزوها با عنوان "پربسته‌گان آسمانی" در پارکینگ صفر این شهرستان در کنار ساحل زیبای دریای مازندران برگزار شد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، بابک سیدعلی حسین‌زاده امیری رئیس کمیته برگزاری جشنواره‌ها در انجمن گردشگری ورزشی فدارسیون ورزش‌های همگانی در جمع خبرنگاران با  اشاره به اینکه این همایش با همکاری هیئت ورزشی همگانی، فرمانداری، سپاه ناحیه، اداره ورزش و جوانان و ستاد جشنواره باد‌بادک‌های شهرستان بابلسر برگزار شده است، افزود:  آشنایی نسل پنجم انقلاب با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس که با ایثارگری‌ها و  از جان گذشتگی خود مظلومانه همچون شهدای غواص به شهادت رسیدند و آرامش و امنیت را به جامعه ارزانی داشته‌اند یکی از اهداف این همایش بود.

حسین‌زاده امیری خاطرنشان کرد: خوشبختانه این همایش با استقبال پرشور گردشگران حاضر از اکثر نقاط کشور و مردم شهرستان بابلسر در پارکینگ صفر  این شهرستان برگزار شد و در مراسم اختتامیه این همایش که راس ساعت 19 با حضور دختر شهید باغبانی خبرنگار شهید مدافع حرم، مادر شهید غوّاص رسولی کناری، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس انجمن پرواز بادبادک‌های فدراسیون ورزش‌های همگانی، نایب‌رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و تنی چند از مسوولان شهری برگزار شد؛ به 30 تن از صاحبان دلنوشته‌ای به 30 تن از شهدای غواص استان مازندران پس از داوری سه تن از داوران جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا شد.

رئیس کمیته برگزاری جشنواره‌ها در انجمن گردشگری ورزشی فدارسیون ورزش‌های همگانی خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم پس از به پرواز در آوردن 30 کبوتر به  یاد سی تن از شهدای غوّاص استان مازندران، نیز  به شرکت‌کنندگان در همایش به حکم قرعه که توسط فرزند شهید باغبانی صورت پذیرفت جوایزی اهدا شد.


خبرگزاری ایسنا منطقه مازندران
خبرنگار: 49007
انتهای پیام
نوع مطلب :
برچسب ها : بادبادک‌ها برای غواصان شهید به پرواز درآمدند،
لینک های مرتبط : ایسنای مازندران،

فراخوان اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور

استان‌ها > مازندران - برپایی اولین نمایشگاه اقوام ایرانی از 15 لغـایت سی ام شهریور ماه در شهرستان نور برپا می شود .

به گزارش خبرگزاری خبر انلاین منطقه استان مازندران ،نسرین کشاورز مدیر اجرایی اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور گفت: از سوی نمایندگی مؤسسه فرهنگی یادگار تصویر کیش در شهرستان نور، با کسب مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی استان مازندران به شماره 4595/143/942 مورخ 26/5/94 و اداره صنعت، معدن و تجارت به شماره 18959/701 مورخ 15/5/94 در نظر دارد نسبت به برگزاری نمایشگاه و جشنواره فرهنگی اقوام ایرانی با هدف ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان و همچنین معرفی آداب و سنن اقوام ایرانی از 15 لغایت 30 شهریور 94 اقدام کنند.
وی افزود: زمان برگزاری این نمایشگاه از 15 الی سی ام شهریور ماه است و علاقمندان جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانند همه روزه با تلفکس دبیرخانه نمایشگاه 44520542-011 و تلفن همراه 09125178823 مسوول دبیرخانه و یا ایمیل mrs.nasrinkeshavarz@gmail.com و وبلاگ aghvam-irani.blogfa.com ارتباط برقرار کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها : فراخوان اولین نمایشگاه اقوام ایرانی در شهرستان نور،
لینک های مرتبط : خبر آن لاین،

 

همایش «پربسته گان آسمانی » در بابلسر

از سوی ستاد برگزاری همایش  پرواز باد بادکهای شهرستان بابلسر بزرکترین همایش خانوادگی پرواز باد بادک ها با موضوع «پربسته گان آسمانی» در این شهرستان برگزار می شود .

  سمانه بخشنده خامنه عضو کمیسیون های فرهنگی و  ورزش، برنامه و توسعه شورای اسلامی شهرستان بابلسر در  جمع  اصحاب مطبوعات و خبرگزاری ها در محل شورای اسلامی این شهرستان  با اشاره به برگزاری  بزرگترین همایش خانوادگی پرواز باد بادک ها در  شهرستان بابلسر گفت: با توجه به اینکه در هفته گذشته شاهد استقبال بی نظیر مردم شهرستان بابلسر و مردم استان از سی تن از شهدای غوّاص در استان بودیم در صدد آن شدیم که از سوی ستاد همایش پرواز باد بادک ها که همه ساله در این شهرستان برگزار می شود  این همایش را امسال با  رویکرد تجدید میثاق با آرمان های شهدا  و 30 تن از شهدای غواص با عنوان  «پربسته گان  آسمانی »  بزرگترین همایش خانوادگی پرواز باد بادک ها  را امسال در  سطح ملی برگزار کنیم.

وی افزود:  نسل پنجم انقلاب  که  در زمان جنگ و دفاع مقدس حضور نداشت هیچگونه اطلاعاتی از آن زمان ندارد ،یکی از دلایلی که ما این جشنواره را با این عنوان برگزار خواهیم کرد این بود که در این همایش نسل سوم با ارمان شهدا آشنا شوند.

بخشنده با ارایه این مطلب که شرکت کنندگان  در جشنواره در بدو ورود شماره هایی را از سوی برگزار کنندگان دریافت می کنند که پس از پرواز باد بادک های در طی قرعه کشی توسط فرزند شهید باغبانی ، شهید مدافع حرم  این شهرستان قرعه کشی انجام می شود و به سی نفر از شرکت کنندگان جوایزی اعطا خواهد شد. ادامه داد: ازدیگر برنامه های این همایش این است که دختران و پسران شرکت کننده در این همایش بزرگ می توانند علاوه بر پرواز باد بادک ها دلنوشته هایی را به شهدای غوّاص بنویسند و به دبیرخانه جشنواره ارایه دهند تا اینکه پس از داوری توسط سه تن از داوران حاضر در این همایش انتخاب و به سی تن از صاحبان دلنوشته  برتر جوایزی اعطا می شود.

عضو کمیسیون های فرهنگی و  ورزش، برنامه و توسعه شورای اسلامی شهرستان بابلسر  خاطرنشان کرد:  این همایش با همکاری هیات ورزشی همگانی، فرمانداری، سپاه ناحیه ، نیروی انتظامی، اداره ورزش و جوانان، و ستاد چشنواره باد بادک های شهرستان بابلسر  روز پنجشنبه 29  مرداد ماه در ساعت 4 بعدازظر آغاز خواهد شد و برنامه اختتامیه آن در راس ساعت 7 به مدت یک ساعت برگزار خواهد شد.

 نوع مطلب :
برچسب ها : همایش «پربسته گان آسمانی » در بابلسر،
لینک های مرتبط : ونگ وا، شهد خبر، ایسنا، هدانا، ایکنا، ایکنا افتخاری، جبهه، چهره،
          
چهارشنبه 28 مرداد 1394
اخبار > پذیرفته شدن مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی در همایش بین المللی نواوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه


  چاپ        ارسال به دوست

افتخاری دیگر برای سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران،

پذیرفته شدن مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی در همایش بین المللی نواوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه

یه گزارش سایت سیمرغ – مازندران ، قهرمان سعیدی رییس سازمان بسیج هنرمندان استان گفت: مقاله  خانم منیرالسادات حسینی عضو شورای انجمن صنایع دستی سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران وهنرمند بسیجی فعال این استان  با عنوان« مقایسه نقش مایه پرنده در آثار فلزی دوران ساسانی با قرون اولیه هجری تا سلجوقی تبرستان »  در همایش بین المللی نواوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه  به عنوان سخنران پذیرفته شد.

وی افزود: این همایش پنجم شهریور ماه 1394 در شهر استانبول ترکیه با حضور استادانی از دانشگاه های لاند سوءد، زاراگوزا اسپانیا، کرالاو امیتی هند، دانشگاه های اصفهان، آزاد اسلامی ، شریعتی ، پیام نور و خلیج فارس  از جمهوری اسلامی ایران با عنوان سخنران و عضو کمیته علمی و داور برگزار خواهد شد.

سعیدی  با اشاره به این مطلب که گواهی همایش توسط موسسات بین المللی سوییس و دی ان دبلیو اتریش صادر می گردد تصریح کرد: ساز مان بسیج هنرمندان استان مازندران ضمن تبریک به این خواهر بسیجی آرزوی توفیق ایشان را در همه ابعاد زندگی  خواستار است و امیدواریم که هنرمندان این مرز و بوم با حضورشان در  اکثر نقاط جهان افتخارات خوبی برای جمهوری اسلامی ایران کسب کنند.

 

 


٠٦:٥٣ - یکشنبه ١١ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ٤٩٦٤٠    /    تعداد نمایش : ١٤
نوع مطلب :
برچسب ها : اخبار > پذیرفته شدن مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی در همایش بین المللی نواوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه،
لینک های مرتبط : سایت سیمرغ،
استانها - مازندران
شماره : 13940511001217
94/05/11 - 16:57
فارس خبر می‌دهد
پذیرفته شدن مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی در همایش بین‌المللی نوآوری

مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی در همایش بین‌المللی نوآوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه پذیرفته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی منیرالسادات حسینی کارشناس ارشد صنایع‌دستی و عضو شورای انجمن صنایع‌دستی سازمان بسیج هنرمندان با عنوان «مقایسه نقش مایه پرنده در آثار فلزی دوران ساسانی با قرون اولیه هجری تا سلجوقی تبرستان» در همایش بین‌المللی نوآوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه به عنوان سخنران پذیرفته شد.

این همایش پنجم شهریورماه 94 در شهر استانبول ترکیه با حضور استادانی از دانشگاه‌های لاند سوئد، زاراگوزا اسپانیا، کرالاو امیتی هند، دانشگاه‌های اصفهان، آزاد اسلامی، شریعتی، پیام‌نور و خلیج‌فارس از جمهوری اسلامی ایران با عنوان سخنران و عضو کمیته علمی و داور برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، گواهی همایش توسط موسسات بین‌المللی سوییس و دی‌ان دبلیو اتریش صادر می‌شود.

انتهای پیام/86018/ج10/ظ1004

©2015 Fars News Agency. All Rightنوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : فارس خبر می‌دهد پذیرفته شدن مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی، همایش، بین‌المللی نوآوری،
لینک های مرتبط : فارس، مازنی خبر، سایت بسیج هنرمندان، واضح، صاحب خبر،

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو