مازرون نمایشmazronnamaesh
دانش خود را هیچگاه احتکار نکنید / دکتر قریب
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


مازرون نمایش به ارسال اخبار، مطالب و موضوعاتی در باره نمایش های اجراء شده در مازندران می پردازد .

مدیر وبلاگ : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظرتان در باره وبلاگ چیست؟


ویکی نگار:

نوشتن کتاب اطلس هنرمندان مازندران آغاز شد


کتاب اطلس هنرمندان مازندران با همکاری و مشاوره بزرگانی هنری استان چون مصطفی مختاباد ،حسن دولت آبادی ،خسرو سینایی ،سید احمد طاهرپور و مهدی معصومی گرجی تالیف و تدوین می شود.
کتاب اطلس هنرمندان شناخت نامه هنرمندانی که متولد مازندران و یا دارای اصالت مازنی هستند، است.
علیرضا صبوری مجری طرح و پژوهشگر اطلس هنرمندان مازندران در این باره روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این اطلس در چند فصل تدوین ، تالیف و گردآوری می شود.
وی افزود: در فصل فیلم سینماگران مازندرانی که توانستند در هر یک از رشته های سینمایی فعالیت داشته باشند.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : ویکی نگار،
شنبه 28 شهریور 1394
شنبه 28 شهریور 1394 09:05 شماره خبر : 3364389

با هدف ترویج الگوی اسلامی در بابلسر؛

اولین جشنواره ملی طراحی لباس در بابلسر برگزار شد

%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d9%84%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%a8%d9%84%d8%b3%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d8%af

کانون خبرنگاران نبأ: عضو شورای اسلامی شهر بابلسر در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران اصحاب رسانه گفت:اولین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه چوقای تبرستان با هدف ترویج الگوی اسلامی در بابلسر برگزار شد.

به گزارش کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، سمانه بخشنده، عضو شورای اسلامی شهر بابلسر و حامی اولین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه چوقای تبرستان طی نشستی با خبرنگاران و اصحاب رسانه  با اشاره به این مطلب که یکی از اهداف این جشنواره ارزش‌‌گذاری به هنر و هنرمندان است، گفت: الگوبرداری پوشش بانوان کشورمان اغلب از ترکیه و فرانسه است.
ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : با هدف ترویج الگوی اسلامی در بابلسر؛، اولین جشنواره ملی طراحی لباس، در بابلسر،
لینک های مرتبط : مازنیوز، ایکنا افتخاری،
تدوین اطلس هنرمندان استان مازندران
اطلس هنرمندان استان مازندران جمع آوری می شود.
بانی فیلم آنلاین: علی رضا صبوری مجری طرح و پژوهشگر «اطلس هنرمندان استان مازندران» این باره گفت: این اطلس در سه بخش « فیلم نمایش و عکس» تدوین، تالیف و گردآوری خواهد شد.

این اطلس شناختنامه هنرمندانی  است که متولد مازندران هستند، حال ممکن است در هر نقطه از استان ،کشور و یا خارج از کشور فعالیت داشته باشند . تا کنون هنرمندان بسیاری نیز شناسایی و مدارک و مستنداتشان جمع آوری شده است .
وی ادامه داد: حجم کار بسیار گسترده است و در این زمینه از تمام هنرمندان رشته های فوق دعوت می شود تا در تدوین و گردآوری این اطلس که حاوی فعالیت های حوزه فرهنگی و هنری استان است، مشارکت کنند.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : بانی فیلم،

نوشتن کتاب اطلس هنرمندان مازندران آغاز شد

ساری-ایرنا-نوشتن کتاب اطلس هنرمندان مازندران در حوزه های فیلم و سینما ، نمایش ، تعزیه و عکس آغاز شده است.

کد خبر: 81764756 | تاریخ خبر: 28/06/1394 - 10:51


کتاب اطلس هنرمندان مازندران با همکاری و مشاوره بزرگانی هنری استان چون مصطفی مختاباد ،حسن دولت آبادی ،خسرو سینایی ،سید احمد طاهرپور و مهدی معصومی گرجی تالیف و تدوین می شود.
کتاب اطلس هنرمندان شناخت نامه هنرمندانی که متولد مازندران و یا دارای اصالت مازنی هستند، است.
علیرضا صبوری مجری طرح و پژوهشگر اطلس هنرمندان مازندران در این باره روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این اطلس در چند فصل تدوین ، تالیف و گردآوری می شود.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : نوشتن کتاب، اطلس هنرمندان مازندران،
لینک های مرتبط : ایرنا،
+ A - چهارشنبه 18 شهریور 1394 - 16:33:25 چاپ
امتیاز به مطلب 0 نفر

نمایش نامه «عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید

استان‌ها > مازندران - نمایش نامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی، که شامل 10 نمایشنامه است، از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین  منطقه مازندران،حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مدیر فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی جهاد دانشگاهی، در این کتاب که با عنوان «عقبه اخلاص» به چاپ رسیده است، علاوه بر نمایش نامه «عقبه اخلاص» که برداشتی از کتاب «کشف الاسرار» جلد اول خواجه عبدالله انصاری است، 9 نمایش «تولمی»، «آمارگیری»، «زخم زبون»، «استاد و دانشجو»، «قطره خون»، «خواستگاری»، «روزهای آخر زمستان»، «قدر عافیت» و «غلام دروغگو» را در این مجموعه گنجانده است.
این مجموعه نمایشنامه شامل 144 صفحه در قطع وزیری به تیراژ 1000 نسخه به قیمت 80000 ریال توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسیده است.
ویراستاری این کتاب را حسین یحیی‌زاده، صفحه آرایی آن را شهرام موسی‌پور، طراحی جلد آن را نبی‌الله واحد و چاپ آن را چاپخانه زارع ساری بر عهده داشته‌اند.

کلید واژه ها: استان مازندران -
نوع مطلب :
برچسب ها : نمایش نامه «عقبه اخلاص»، در مازندران به چاپ رسید،
لینک های مرتبط : خبر آن لاین،
          
چهارشنبه 18 شهریور 1394اجرای بازسازی واقعه غدیر در شهرستان جویبار

|
فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان جویبار از اجرای بازسازی واقعه غدیر به کارگردانی آرش رمضانی فوکلایی تهیه کننده و کارگردان مازندرانی سیمای شبکه مازندران خبر داد.

به گزارش سایت سیمرغ - مازندران: سرهنگ پاسدار اسماعیل نادعلی فرماندهی سپاه ناحیه جویبار در باره همایش باز سازی واقعه غدیر در شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان گفت: این همایش با حضور فرمانده هان ارشد سپاه و کارگردانان نمایشی شهرستان های برگزار کننده واقعه غدیر، از سراسر کشور در دهه کرامت  در این استان برگزار  شد.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : سایت سیمرغ - مازندران: اجرای بازسازی واقعه غدیر در شهرستان جویبار،
لینک های مرتبط : ایکنا افتخاری،
          
چهارشنبه 18 شهریور 1394
چهار شنبه 18 شهریور 1394
چهار شنبه 18 شهریور 1394 08:22 شماره خبر : 3360646

بازسازی واقعه غدیر در شهرستان جویبار

%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%d9%87-%d8%ba%d8%af%db%8c%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%a8%d8%a7%d8%b1

کانون خبرنگاران نبأ: فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان جویبار از اجرای بازسازی واقعه غدیر به کارگردانی آرش رمضانی فوکلایی تهیه‌کننده و کارگردان مازندرانی سیمای شبکه مازندران خبر داد.

به گزارش کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، سرهنگ پاسدار اسماعیل نادعلی فرماندهی سپاه ناحیه جویبار در باره همایش بازسازی واقعه غدیر در شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان گفت: این همایش با حضور فرماندهان ارشد سپاه و کارگردانان نمایشی شهرستان‌های برگزار‌کننده واقعه غدیر، از سراسر کشور در دهه کرامت  در این استان برگزار  شد.

وی افزود: در این همایش پس از اجرای نمونه و گزیده‌هایی از واقعه غدیر، کلاس‌های آموزشی جهت هرچه بهتر اجراشدن بازسازی واقعه غدیر با حضور فرماندهان ارشد سپاه و کارگردانان نمایشی حاضر در این همایش برگزار شد.

نادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : بازسازی واقعه غدیر، شهرستان جویبار،
لینک های مرتبط : ایکنا افتخاری،
          
چهارشنبه 18 شهریور 1394
زمان ثبت : 1394-06-18 09:23:48

اجرای بازسازی واقعه غدیر در شهرستان جویبار

به گزارش سایت نسخه هنر؛
فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان جویبار از اجرای بازسازی واقعه غدیر به کارگردانی آرش رمضانی فوکلایی  تهیه کننده و کارگردان مازندرانی سیمای شبکه مازندران خبر داد.
سرهنگ پاسدار اسماعیل نادعلی فرماندهی سپاه ناحیه جویبار در باره همایش باز سازی واقعه غدیر در شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان گفت: این همایش با حضور فرمانده هان ارشد سپاه و کارگردانان نمایشی شهرستان های برگزار کننده واقعه غدیر، از سراسر کشور در دهه کرامت در این استان برگزار  شد.
وی افزود: در این همایش پس از اجرای نمونه و گزیده هایی از واقعه غدیر، کلاس های آموزشی  جهت هرچه بهتر اجرا شدن بازسازی واقعه غدیر  با حضور فرمانده هان ارشد و کارگردانان نمایشی حاضر در این همایش برگزار شد.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : اجرای بازسازی واقعه غدیر در شهرستان جویبار،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 18 شهریور 1394چاپ نمایشنامه «عقبه اخلاص» در مازندران
نمایشنامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی، که شامل 10 نمایشنامه است، از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.

به گزارش بصیرآنلاین، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مدیر فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی جهاد دانشگاهی واحد مازندران، در این کتاب که با عنوان «عقبه اخلاص» به چاپ رسیده است، علاوه بر نمایشنامه «عقبه اخلاص» که برداشتی از کتاب «کشف الاسرار» جلد اول خواجه عبدالله انصاری است، 9 نمایش «تولمی»، «آمارگیری»، «زخم زبون»، «استاد و دانشجو»، «قطره خون»، «خواستگاری»، «روزهای آخر زمستان»، «قدر عافیت» و «غلام دروغگو» را در این مجموعه گنجانده است.

این مجموعه نمایشنامه شامل 144 صفحه در قطع وزیری به تیراژ 1000 نسخه به قیمت 80000 ریال توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسیده است.

ویراستاری این کتاب را حسین یحیی‌زاده، صفحه آرایی آن را شهرام موسی‌پور، طراحی جلد آن را نبی‌الله واحد و چاپ آن را چاپخانه زارع ساری بر عهده داشته‌اند
نوع مطلب :
برچسب ها : چاپ نمایشنامه «عقبه اخلاص» در مازندران،
لینک های مرتبط : بصیر آن لاین،
          
سه شنبه 17 شهریور 1394

اخبار کتاب مازندران؛
«عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید


خبرگزاری پانا: نمایش نامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی، که شامل 10 نمایشنامه است، از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.

به گزارش خبرگزاری پانا، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مدیر فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی جهاد دانشگاهی، در این کتاب که با عنوان «عقبه اخلاص» به چاپ رسیده است، علاوه بر نمایش نامه «عقبه اخلاص» که برداشتی از کتاب «کشف الاسرار» جلد اول خواجه عبدالله انصاری است، 9 نمایش «تولمی»، «آمارگیری»، «زخم زبون»، «استاد و دانشجو»، «قطره خون»، «خواستگاری»، «روزهای آخر زمستان»، «قدر عافیت» و «غلام دروغگو» را در این مجموعه گنجانده است.

گفتنی است این مجموعه نمایشنامه شامل 144 صفحه در قطع وزیری به تیراژ 1000 نسخه به قیمت 80000 ریال توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسیده است.

همچنین ویراستاری این کتاب را حسین یحیی‌زاده، صفحه آرایی آن را شهرام موسی‌پور، طراحی جلد آن را نبی‌الله واحد و چاپ آن را چاپخانه زارع ساری بر عهده داشته‌اند.

 

منتشر شده
کدخبر:394347منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۴ شانزدهم شهریورنوع مطلب :
برچسب ها : اخبار کتاب مازندران؛ «عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید،
لینک های مرتبط : پانا،
          
سه شنبه 17 شهریور 1394
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵
تاریخ چاپ : ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۲
نمایشنامه «عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید

نمایشنامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی، که شامل 10 نمایشنامه است، از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.


به گزارش سایت ایران تئاتر، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مدیر فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی جهاد دانشگاهی، در این کتاب که با عنوان «عقبه اخلاص» به چاپ رسیده است، علاوه بر نمایشنامه «عقبه اخلاص» که برداشتی از کتاب «کشف الاسرار» جلد اول خواجه عبدالله انصاری است، 9 نمایش «تولمی»، «آمارگیری»، «زخم زبون»، «استاد و دانشجو»، «قطره خون»، «خواستگاری»، «روزهای آخر زمستان»، «قدر عافیت» و «غلام دروغگو» را در این مجموعه گنجانده است.

این مجموعه نمایشنامه شامل 144 صفحه در قطع وزیری به تیراژ 1000 نسخه به قیمت 80000 ریال توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسیده است.

ویراستاری این کتاب را حسین یحیی‌زاده، صفحه آرایی آن را شهرام موسی‌پور، طراحی جلد آن را نبی‌الله واحد و چاپ آن را چاپخانه زارع ساری بر عهده داشته‌اند.

کپی رایت 1380 - 1394 ... کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن هنرهای نمایشی می باشد.
نوع مطلب :
برچسب ها : سایت ایران تئاتر، نمایشنامه، «عقبه اخلاص» مازندران، به چاپ رسید،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 15 شهریور 1394
شنبه 14 شهریور 1394 16:06 شماره خبر : 3357808

نمایش‌نامه «عقبه اخلاص» در مازندران به‌ چاپ رسید

%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%e2%80%8c%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%c2%ab%d8%b9%d9%82%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%ae%d9%84%d8%a7%d8%b5%c2%bb-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%a7%d8%b2%d9%86%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87%e2%80%8c-%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%af

کانون خبرنگاران نبأ: نمایش‌نامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.

به گزارش کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، نمایش‌نامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی، شامل 10 نمایش‌نامه از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.

در مقدمه این مجموعه نمایش‌نامه آمده است که یکی از فعالیت‌های معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران که از سوی واحد مدیریت فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی،  این معاونت صورت می‌پذیرفت، برگزاری دوره‌های آموزشی کلاس‌های تئاتر در سطح دانشگاه‌های مازندران بوده است که در طول ترم‌های تحصیلی نسبت به برگزاری این دوره‌ها اقدام می‌شد و علاوه بر آموزش با ارائه طرح‌های داستانی برگرفته از منابع داستان‌های ایرانی، مذهبی، ضرب‌المثل‌ها، حکایات و موضوعات روز اجتماعی نمایش‌هایی طنز، خنده‌آور و جدی به رشته تحریر در‌می‌آمد و در سطح دانشگاه‌ها و شهرهای استان و حتی اعزام به راهیان نور توسط دانشجویان به‌شیوه نمایش‌های خیابانی و صحنه‌ای به اجرا در آمده است.

حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مدیر فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی جهاد دانشگاهی و نویسنده این مجموعه نمایش‌نامه در این کتاب که با عنوان«عقبه اخلاص» به چاپ رسیده است، علاوه بر نمایش‌نامه عقبه اخلاص که برداشتی از کتاب کشف‌الاسرار جلد اول «خواجه عبدالله انصاری» است 9 نمایش دیگررا با عناوین تولمی، آمارگیری، زخم زبون، استاد و دانشجو، قطره خون، خواستگاری، روزهای آخر زمستان، قدر عافیت و غلام دروغگو را به رشته تحریر در آورده است.

نمایش‌نامه «عقبه اخلاص» به ماجرای عابد بنی‌اسراییلی می‌پردازد که به مقابله باشرک وخرافه‌پرستی می‌پردازد و در این راه با نیرنگ شیطان از هدفش باز می‌ماند.

این مجموعه نمایش‌نامه شامل 144 صفحه در قطع وزیری به تیراژ 1000 نسخه به قیمت 80000 ریال توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران درپاییز 94، سال همدلی و همزبانی به چاپ رسیده است.

ویراستاری این کتاب را «حسین یحیی زاده»، صفحه آرایی آن را «شهرام موسی پور» ، طراحی جلد را «نبی اله واحدی» و چاپ آن را چاپخانه زارع ساری به عهده داشته است.

نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : نمایش‌نامه «عقبه اخلاص» در مازندران به‌ چاپ رسید،
لینک های مرتبط : ایکنا افتخاری،


روزگار تلخ و شیرین به روی آنتن می‌رود
فرهنگی و هنری  11:8:10 1394/06/07

946-987-5 كد خبر


کارگردان سریال روزگار تلخ و شیرین گفت: سریال روزگار تلخ و شیرین در چند شبکه تلویزونی به زودی به روی آنتن خواهد رفت.

آرش رمضانی فوکلایی نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی روزگار تلخ و شیرین در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران با اشاره به اینکه تصویر‌برداری این سریال در منطقه گلیا (گلوگاه)بندپی شرقی آغاز و و با ادامه تصویربرداری در شهرهای بابل، بابلسر و بهنمیر و سکانس پایانی آن در مشهدالرضا (ع) به سرانجام رسید، گفت: با توجه به مشکلاتی که بر سر راه تدوین، میکس، صداگذاری  و ضبط موسیقی سریال پیش آمد، تدوین این سریال در  چند هفته پیش به پایان رسید و تحویل گروه فیلم و سریال شبکه دوم سیما و شبکه نمایش  شد تا اینکه بعد از طی مراحل قانونی در آینده نزدیک در این شبکه‌ها به روی آنتن برود.

وی با اشاره به اینکه همکاری مسئولان شهرستان بابل در تهیه و تولید و تسریع این سریال قابل تقدیر و تشکر است، افزود: این سریال یکی از سریال‌های زیبا و جذاب است که با تصاویر هوایی از منطقه گلیا بندپی شرقی همراه بوده است که به داستان این سریال کمک شایانی کرده است.

رمضانی فوکلایی خاطرنشان کرد: دو موسیقی به نام‌های روزگار تلخ شیرین و امام رضا(ع) با اشعاری از بیژن رسولی یکی از بازیگران این سریال که سروده‌های بسیاری از وی پس از تنظیم توسط خوانندگان مازندرانی از سیمای جمهوری اسلامی پخش شده در این سریال به کار گرفته شده است.

نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی روزگار تلخ و شیرین در پایان با اشاره به اینکه که در قسمت اول داستان با محوریت مسئله کرامت، کار افرینی، پرداخت شده است، گفت:  پس از به روی رفتن این سریال به روی آنتن، طرح سری دوم این سریال که در 20 قسمت 45 دقیقه‌ای است در دستور کارقرار گرفته و فیلمنامه آن با محوریت مسایل اجتماعی دیگر در حال نگارش است.

 


خبرگزاری ایسنا منطقه مازندران
خبرنگار: 49007
انتهای پیام
نوع مطلب :
برچسب ها : ایسنا: روزگار تلخ و شیرین به روی آنتن می‌رود فرهنگی و هنری،
لینک های مرتبط : ایسنای مازندران،
دومین جشنواره موسیقی آواها و نواهای انقلابی در مازندران
فرهنگی و هنری  9:41:25 1394/06/07
946-787-5 كد خبر

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران از برگزاری دومین جشنواره موسیقی آواها و نواهای انقلابی نیمه دوم سال جاری در مازندران خبر داد.

قهرمان سعیدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران با اشاره به اینکه كارگاه آموزش موسیقی با عنوان "ترنم بیداری" با هدف ارتقای سطح هنری هنرمندان بسیجی در حوزه آواها و نواهای انقلابی برگزار شد، تصریح کرد: آشنایی بیشتر با موسیقی اصیل مازندران با حضور 35 هنرمند بسیجی مازندرانی صورت گرفت که شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی ضمن تبادل اطلاعات با تئوری موسیقی بومی و انقلابی نیز آشنا شدند.

وی با اشاره به اینکه دومین جشنواره موسیقی آواها و نواهای انقلابی در نیمه دوم سال جاری در مازندران برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با موضوعات همبستگی و انسجام اسلامی در حمایت از مقاومت اسلامی، وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه‌های تكفیری، بسیج، ارز‌ش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، بصیرت در مواجهه با فتنه 9 دی و سبك زندگی ایرانی اسلامی در حال دریافت آثار توسط دبیرخانه جشنواره در بسیج هنرمندان استان است.

سعیدی آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلاب را تا 14 آبان ماه سال جاری اعلام کرد و یادآور شد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در واقع در ساری، میدان امام خمینی(ره)، مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبقه دوم، سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران ارسال کنند.


خبرگزاری ایسنا منطقه مازندران
خبرنگار: 49007
انتهای پیام

نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها : دومین جشنواره موسیقی آواها و نواهای انقلابی در مازندران، ایسنا،
لینک های مرتبط : ایسنای مازندران،


( کل صفحات : 2 )    1   2   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو