مازرون نمایشmazronnamaesh
دانش خود را هیچگاه احتکار نکنید / دکتر قریب
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


مازرون نمایش به ارسال اخبار، مطالب و موضوعاتی در باره نمایش های اجراء شده در مازندران می پردازد .

مدیر وبلاگ : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظرتان در باره وبلاگ چیست؟مسئول سازمان بسیج هنرمندان مازندران:

سوگواره شعر آیینی در مازندران برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 3798394 -
ساری - مسئول سازمان بسیج هنرمندان مازندران از برگزاری سوگواره شعر آئینی «عاشورا و انقلاب اسلامی ،غدیر و انقلاب اسلامی» در مازندران خبر داد.
قهرمان سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه برگزاری سوگواره شعر آئینی با هدف شناسایی و کشف استعداد های شعرای جوان می تواند تاثیر بسزایی در جامعه داشته باشد گفت: از سوی سازمان بسیج هنرمندان مازندران سوگواره شعر آیینی با موضوع «عاشورا و انقلاب اسلامی، غدیر و انقلاب اسلامی و تاثیر سیره اهل بیت (ع) در جریان انقلاب اسلامی»، در قالب غزل، مثنوی، رباعی و سپید، نیمایی، آزاد و ترانه، سرود، محاوره و بومی برگزار می شود.
وی افزود: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا اول آذر ماه است و علاقمندان به شرکت در این سوگواره می توانند اثار خود را تا اول آذر ماه سال جاری آثار خود را به دبیر خانه این سوگواره واقع در سازمان بسیج هنرمندان ارسال کنند.
سعیدی تصریح کرد: پس از ارسال آثار به دبیر خانه و داوری توسط هیات داوران  و انتخاب آثار ، اختتامیه این سوگواره در اواخر آذر ماه برگزار خواهد شد.
Facebook Twitter Google+ اشتراک
شناسهٔ خبر: 3798394 -


ساری - مسئول سازمان بسیج هنرمندان مازندران از برگزاری سوگواره شعر آئینی «عاشورا و انقلاب اسلامی ،غدیر و انقلاب اسلامی» در مازندران خبر داد.قهرمان سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه برگزاری سوگواره شعر آئینی با هدف شناسایی و کشف استعداد های شعرای جوان می تواند تاثیر بسزایی در جامعه داشته باشد گفت: از سوی سازمان بسیج هنرمندان مازندران سوگواره شعر آیینی با موضوع «عاشورا و انقلاب اسلامی، غدیر و انقلاب اسلامی و تاثیر سیره اهل بیت (ع) در جریان انقلاب اسلامی»، در قالب غزل، مثنوی، رباعی و سپید، نیمایی، آزاد و ترانه، سرود، محاوره و بومی برگزار می شود.
وی افزود: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا اول آذر ماه است و علاقمندان به شرکت در این سوگواره می توانند اثار خود را تا اول آذر ماه سال جاری آثار خود را به دبیر خانه این سوگواره واقع در سازمان بسیج هنرمندان ارسال کنند.
سعیدی تصریح کرد: پس از ارسال آثار به دبیر خانه و داوری توسط هیات داوران  و انتخاب آثار ، اختتامیه این سوگواره در اواخر آذر ماه برگزار خواهد شد.
Facebook Twitter Google+ اشتراکنوع مطلب :
برچسب ها : مسئول سازمان بسیج هنرمندان مازندران: سوگواره شعر آیینی در مازندران برگزار می شود،
لینک های مرتبط : مهر،

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :در گذشت استاد متهعد تئاتر کشور و عضوشورای مرکزی انجمن تئاتر بسیج هنر مندان را به خانواده معظم ایشان و هنرمندان عرصه تئاتر تسلیت و تعزیت عرض می کنیم...
انجمن نمایش بسیج هنرمندان مازندران
گروه تئاتر همرهان شهرستان محمود آباد
کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نوع مطلب :
برچسب ها : تسلیت در گذشت استاد متهعد تئاتر کشور،
لینک های مرتبط :
استاد متواضع و محبوب از میان هنرمندان بسیج پر کشید

به گزارش سایت نسخه هنر؛

سعید کشن فلاح، عضو شورای مرکزی انجمن تئاتر بسیج هنرمندان ، استاد دانشگاه و کارگردان تئاتر ساعتی پیش در بیمارستان شهید بهشتی همدان درگذشت.

سعید کشن‌فلاح سال‌ها همچون شمعی فروزان عمر پر برکت خود را وقف هنرمندان کشور نموده بود.

استاد را همه دوست داشتند و آنهایی که دل در گرو هنر متعالی داشتند بیشتر.

استاد نه فقط معلم تئاتر بود بلکه معلم اخلاق بود برای چند نسل فرهیخته. 

تن رنجورش در همراهی هنرمندان بسیج همیشه اسباب مباهات بود.

ارادتمند ثامن الحجج بود و با همان تن رنجورش به خراسان که می‌رسید پر می‌کشید به سوی زیارت ضریح مطهرش.

استاد عزیز شاید تن رنجورت دیگر در بین هنرمندان بسیج نباشد اما یادت، خاطراتت و حرف های راهگشایت با ماست تا همیشه.

شورای تخصص تئاتر بسیج هنرمندان به نمایندگیات همه اهالی تئاتر بسیج کشور، عروج عارفانه استاد محبوب سعید کشن‌فلاح را تسلیت عرض می‌نماید.

و آرزو داریم خداوند متعال در این ایام عزیز محرم، روح مطهرش را با شهدای کربلا محشور کند.

نظرات 
نوع مطلب : اخبار News، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تعزیه شام غریبان در بابلسر اجرا شد
تعزیه شام غریبان کاری از گروه تعزیه خوانی حضرت زینب (س) در ورزشگاه روستای باقرتنگه شهرستان بابلسر به اجرا در آمد .تعزیه شام غریبان کاری از گروه تعزیه خوانی حضرت زینب (س) باقرتنگه به مدیریت و معین البکایی علی محسن پور در ورزشگاه روستای باقرتنگه شهرستان بابلسر به اجرا در امد .


در اجرای این تعزیه هادی مرادی ، محمد مرادی ،امید اصغری، جعفر پافشرد طراح صحنه و مجری دکور، مهرداد بابزن مسئول گروه طبال و سنج، جمشید نعمتی نور و صدا ، حمیدرضا گل محمدی مجری و گریمور، به عنوان عوامل فنی همکاری داشتند.


علی احسانی و جواد خدابخشی مداحی این تعزیه را بر عهده داشتند و محمد قربان پور، جاسم خلیل پور،  تقی زیا لاریمی،  مهدی علی زاده، محمد اسماعیلیان، سامان صفایی، مهدی علی نژاد، رضا مهدی زاده، سعید مهدی  زاده،  رضا مهدی زاده،هادی مهدی زاده، پدرام میرزا پور، علی قدسی، علی عنایتی، امیر رضا حسن پور،  در نقش اشقیا، امیر رضا آدینه پور، حسین زیا لاریمی، و امیر صفایی در نقش اولیا به ایفای نقش پرداختند.


مریم حسن نژاد، فاطمه گل محمدی، ضحی حسن نژاد، سیمین صفایی، سوگل مهدی زاده، حدیثه عرب، مبینا عرب،زینب محمدی ، سحر نجفی، نرگس آدینه پور، مطهره رسولی، نیلو فر جعفری، ضحی علی پور، امیر رضا گلچوب، امیر حسین حسن پور، عرفان باقریان  ... در نقش اهلبیت به بازی پرداختند.طبقه بندی: عکس Photo، اخبار News،
برچسب ها: تعزیه شام غریبان در بابلسر اجرا شد،

تاریخ : جمعهنوع مطلب :
برچسب ها : تعزیه شام غریبان در بابلسر اجرا شد،
لینک های مرتبط :
کد خبر: ۳۵۳۷۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱
کانون خبرنگاران نبأ: نمایش «ردای سرخ خورشید» با موضوع شام غریبان امام حسین(ع) و یاران با وفایشان فردا در آمل اجرا می شود.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، نمایش «ردای سرخ خورشید» به کارگردانی پریسا حسن‌پور به موضوع شام غریبان امام حسین (ع) و یاران باوفایش می‌پردازد.این نمایش از سوی کانون بسیج هنرمندان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، شورای شهر و شهرداری و هیات امنای تکیه اسک شهرستان آمل روز جمعه ۲۳ مهر ماه بعد از نماز مغرب و عشا در تکیه اسک آمل اجراء خواهد شد.
حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتینوع مطلب :
برچسب ها : نمایش «ردای سرخ خورشید» به روی صحنه می‌رود،
لینک های مرتبط : ایکنا،
بنام خالق زیبایی ها......
از سوی کانون تئاتر سیاووشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران کلاس های بازیگری و نمایشنامه نویسی برگزار می شود، علاقمندان به حضور در این کلاس ها می توانند به دفتر جهاد دانشگاهی واقع در ساختمان شماره 3 شیمی /پردیس دانشگاه مازندران مراجعه و ثبت نام کنند.
نوع مطلب :
برچسب ها : کلاس های بازیگری و نمایشنامه نویسی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 12 مهر 1395 - 20:10:57 چاپ

اجرای نمایش طنز «دست فروش» در جشن ورودی های جدید دانشگاه مازندران

استان‌ها > مازندران - نمایش طنز «دست فروش» به کارگردانی حمیدرضا گل محمدی دهم مهر ماه از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی مازندران در جشن ورودی های جدید دانشگاه مازندران در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به روی صحنه رفت

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین از بابلسرٰجشن ورودی های جدید دانشجویان دختر و پسردانشگاه مازندران دهم مهرماه 95 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در سالن ورزشی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه مازندران با حضور ریاست و معاونین دانشگاه مازندران برگزار شد.
در این جشن بعد از سخنرانی ریاست دانشگاه مازندران و مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های مازندران و چند برنامه متنوع فرهنگی نمایش طنز دست فروش به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به روی صحنه رفت .
در این نمایش مجید کاشفی پور، جواد منتظری و حمیدرضا گل محمدی به ایفای نقش پرداختند.
محمدرضا حسن پور به عنوان موسیقی و افکت و مهدی رمضان نیا به عنوان مسئول صدا از یاری گران این نمایش بودند

 

46

 

کلید واژه‌ها : استان مازندران -
نوع مطلب :
برچسب ها : اجرای نمایش طنز «دست فروش» در جشن ورودی های جدید دانشگاه مازندران،
لینک های مرتبط : خبر آن لاین،

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو