مازرون نمایشmazronnamaesh
دانش خود را هیچگاه احتکار نکنید / دکتر قریب
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


مازرون نمایش به ارسال اخبار، مطالب و موضوعاتی در باره نمایش های اجراء شده در مازندران می پردازد .

مدیر وبلاگ : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظرتان در باره وبلاگ چیست؟


نوع مطلب :
برچسب ها : میلاد رسول اکرم میارک،
لینک های مرتبط :
تاریخ :1395/09/20 7:32 AM
برگزاری چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل
چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش شهرستان بابل از سوی کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل  با موضوع «نقد نمایش مقاومتی » در نگار خانه هنر انقلاب  برگزار شد.
میثم رنجبر مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل با اشاره به این مطلب که یکی از برنامه ریزی های کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل برگزاری نشست های تخصصی در رشته های مختلف هنری با حضور اساتید متخصص همان رشته است گفت: چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش شهرستان بابل با حضور بیش از 30 نفر از هنرمندان بسیجی رشته نمایش  با موضوع «نقد نمایش مقاومتی»  برگزار شد.
وی افزود : در این نشست تخصصی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و عضو شورای مرکزی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران با اشاره  به تحولات تاریخی تئاتر در زمان وقوع جنگ تحمیلی  مطالبی را در رابطه با تئاتر دفاع مقدس در  دوره های زمانی بنا به اقتضائات زمانه و عملکرد متفاوت آن ارایه کردند.
مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل  با اشاره به این مطلب که در این نشست قسمت هایی از سه فیلم نمایش دفاع مقدسی  با توجه به تحولات تئاتر دفاع مقدس  برای حاضرین به نمایش در آمد و در رابطه  با این نمایش ها و مقتضیات زمانی آن نیز مطالبی ارایه شد.
رنجبر خاطرنشان کرد: درادامه نیز در باره تاریخچه ورود تئاتر  به ایران، آداپتاسیون و  چگونه نوشتن یک نمایش نامه خوب دفاع مقدسی مطالبی از سوی کارشناس و مدرس این نشست به حاضرین ارایه گردید.
وی در پایان افزود: انشااله سعی بر این است که این نشست ها با  موضوعات مختلف جهت رشد هنرجویان بسیجی این شهرستان با دعوت از اساتید خبره  تداوم داشته باشد.


برچسب ها: برگزاری چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل، دنبالک ها: بصیر آن لاین،
ادامه مطلب


برگزاری چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل
پایگاه خبری تحلیلی بصیر آنلایننوع مطلب :
برچسب ها : برگزاری چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل،
لینک های مرتبط :
کد خبر: ۳۵۵۲۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶
گروه فرهنگی: نمایش میدانی «شمع بونی» به نویسندگی و کارگردانی یاسر محمودی برنتی، از مازندران منتخب سومین سوگواره «خمسه» شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران نمایش میدانی «شمع بونی» به نوشته و کارگردانی یاسر محمودی برنتی، عضو شورای مرکزی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران و  مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران، در فهرست منتخبین بخش آیین مذهبی و تعزیه سوگواره خمسه قرار گرفت و موفق به دریافت لوح تقدیر و هدیه نقدی از دبیرخانه این سوگواره شد.
به گزارش ایکنا یاسر محمودی برنتی از فعالان تئاتر مازندران بوده که تاکنون  در بیش از ۳۰ اثر به نویسندگی ،کارگردانی و بازیگری پرداخته است و نمایش «شمع بونی» آخرین کاری است که نویسندگی و کارگردانی کرده است و به سوگواره خمسه راه یافته است.
نمایش میدانی «شمع بونی» از مازندران منتخب سومین سوگواره «خمسه» شد

نمایش میدانی «شمع بونی» از مازندران منتخب سومین سوگواره «خمسه» شد
نوع مطلب :
برچسب ها : نمایش میدانی «شمع بونی» از مازندران منتخب سومین سوگواره «خمسه» شد،
لینک های مرتبط : ایکنا،
در نگار‌خانه هنر انقلاب بابل؛

چهارمین نشست تخصصی تئاتر برگزار می‌شود

چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل برگزار خواهد شد

به گزارش بابل نوین، چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل برگزار خواهد شد.

این نشست با حضور حمیدرضا گل‌محمدی و با محوریت نقد نمایش مقاومتی در روز پنج‌شنبه ۱۸ آذر تشکیل می‌شود

گفتنی‌است در این نشست که در ساعت ۱۵ برگزار و برای عموم آزاد است،میثم رنجبر مدیر کانون بسیج هنرمندان بابل، فرهاد عرب مدیر انجمن تئاتر بابل به همراه سایر اعضای انجمن در این نشست حضور خواهند داشت.

۱۲۳


نوع مطلب : اخبار News، عکس Photo، 
برچسب ها : چهارمین نشست تخصصی تئاتر برگزار می‌شود،
لینک های مرتبط : بابل نومه،
  |
اخبار > قدرت بسیج، قدرتمندتر از قدرت هسته ای است

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بابلسر در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بابلسر گفت:  قدرت بسیج، قدرتمندتر از قدرت هسته ای است که دنیا به ان می نازد و امید بسته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمرغ، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بابلسر در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بابلسر گفت:  قدرت بسیج، قدرتمندتر از قدرت هسته ای است که دنیا به ان می نازد و امید بسته است.
سرهنگ سید موسی حسین‌نژاد فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بابلسر در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بابلسر که به علت برودت هوا و سرمای بیش از حد در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد  با ارایه این مطلب که در طول تاریخ ،اسلام وایران همواره کانون توجه دشمنان بوده است گفت:  دشمنان اسلام به هر نحو ی تلاش داشتند که از پیشرفت وترقی اسلام جلوگیری کرده واز شتاب آن بکاهند به این معنا که اثری از اسلام بر جای نماند.
وی افزود: از انجا که انقلاب ما منبعث شده والهام گرفته از اسلام ناب بوده ودارای ماهیت استکبار ستیزی وضد استعماری و از شاکله اسلامی برخوردار است، از همان روزهای نخستین  پیروزی انقلاب با توطئه های سازمان یافته دشمنان داخلی وخارجی مواجهه گردید.
حسین نزاد ادامه داد: عظمت انقلاب واهداف بزرگ انقلاب ودرمقابل ،گستردگی ،تنوع وپیچیدگی تهدیدات به گونه ایی بود که باید از یک نیروی قوی ویک عنصر شاخص جهت صیانت وحضانت انقلاب استفاده میشد که سنگر انقلاب باشد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بابلسر  با ارایه این مطلب که  پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حرکتی در جهت حفظ وحراست از دستاوردهای انقلاب وپیروزی بزرگی که نصیب ملت بزرگ ایران شده بود انجام گرفت، که از ابتکارات ماندگار حضرت امام راحل در مقابل شیطان های  زمان بود خاطرنشان کرد:.در واقع امام راحل می دانست وپیش بینی کرده  وآگاه بود که شیطان بزرگ بعد از پیروزی انقلاب بیکار نخواهد نشست وهمواره در صدد نفوذ، به دنبال یک روزنه وایجاد یک حفره به جهت حذف وانحراف انقلاب است، به همین جهت امام راحل با اجرای اصل پیشگیری وتولد بسیج در واقع به مصداق  ایه شریفه ۶۰سوره انفال عمل وآن را عملیاتی کردند.
وی با اشاره به این مطلب که امروز دنیای اسلام به واسطه همین تفکر بسبجی برای دشمن مشکل ساز شد  افزود:  شكست برای دشمن باور کردنی نیست، بنابراین  دشمن همیشه سعی می کند با توطئه ها وحیله ها ان را به هر قیمتی جبران کند وضربه های مهلکی  به انقلاب وارد کند، ولی حریف تفکر بسیحی نشده ونخواهد شد .
فرماندهی ناحیه مقاومت شهرستان بابلسر  اظهار کرد: بسیج در کوران دفاع مقدس توانست در یک نبرد نا برابر ۸سال در مقابل یک جنگ نیابتی با بهره گیری از تفکر عاشورایی که خاستگاهش از سال ۶۱هجری ونشات گرفته از قیام عاشورا می باشد ایستادگی کرده واز حقوق خویش دفاع نماید
وی در ادامه با بیان این مطلب که امروز بزرگترین  مشکل دشمن ومسئله اساسی دشمن با ما ،ایستادگی ما در برابر جبهه استکبار  است. گفت: امروز مدل فرهنگ بسیج ما در سوریه وعراق کاملا محسوس وعریان است و سازمان نظامی ویگان رزم سوریه, عراق ویمن به خوبی نشان داد که تفکر بسیجی کاربرد فرا ایرانی دارد.
وی در پایان  با اشاره به این مطلب که انقلاب اسلامی مولفه های قدرت واقتدار بیشماری دارد اما بارزترین وبرجسته ترین مولفه قدرت انقلاب،بسیج است و  بسیج سنگر پر افتخار وعرصه رویش انقلاب اسلامی  است که محصول فکر ناب امام راحل است بیان کرد: قدرت بسیج، قدرتمندتر از قدرت هسته ای است که دنیا به ان می نازد وامید بسته است. همه می دانند سنگر دشمن پشت تجهیزاتش بی شباهت به لانه عنکبوت نیست.نوع مطلب :
برچسب ها : اخبار > قدرت بسیج، قدرتمندتر از قدرت هسته ای است،
لینک های مرتبط : سایت بسیج هنرمندان،

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو